• לאורה

שמפו ביצים טבעי לשיער חזק ומלא ברק

עודכן ב: פבר 2אולי קשה להאמין, אך הביצה היא תחליף מעולה לשמפו וזה מדעי. הביצה מכילה לציטין, חומר שעוזר להוריד את השומן והלכלוך מהשיער מבלי ליבש את הקרקפת. הביצה מכילה גם חלבון וויטמינים רבים (כולל ביוטין- המכונה הויטמין של השיער) המזינים ומחזקים את השערה ומוסיפים ברק לשיער.


ההכנה מאוד פשוטה: טורפים ביצה אחת (לשיער באורך כתפיים- אם השיער ארוך יותר אז משתמשים בשתי ביצים). מערבבים עם שתי כפות יוגורט. היוגורט מנטרל את ריח הביצים שאחרת היה נשאר בשיער עד לחפיפה הבאה.


מעסים לתוך השיער והקרקפת עד שכל השיער ספוג. משאירים בשיער למשך כ-3 דקות. שוטפים היטב עם מים פושרים (מים חמים מידי יגבשו את האומלט..).


מומלץ להשתמש בשמפו ביצים פעם בשבוע.


טיפ ממני למשקיענים

כדי לוודא שניקיתי לגמרי את החומרים הטבעיים מהשיער, לאחר החפיפה במקלחת, אני שוטפת את השיער פעם נוספת תחת הברז בכיור חדר אמבטיה. שמה פקק בכיור ומכניסה את הראש תחת זרם מים פושרים, עד שהכיור מתמלא. נותנת לשיער לצוף במים. בודקת שהמים בכיור נשארו שקופים ונקיים, ואם לא, מרוקנת את הכיור וחוזרת על הפעולה. אחרי שימוש בשמפו ביצים, אני מוסיפה למים שבכיור קצת מיץ לימון לשטיפה אחרונה, כדי לוודא שריח הביצים מנוטרל לגמרי.


לדף המומלצים שלי85 צפיות

יופי טבעי במדיה חברתית

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram

המידע באתר הוא להעשרה בלבד ואינו מחליף יעוץ רפואי.

גם רכיבים טבעיים לחלוטין עלולים לא להתאים במצבים מסוימים.

נשים בהריון או מניקות, חולים כרונים או בזמן נטילת תרופות חשוב מאוד להתייעץ עם רופא לפני שמנסים כל מוצר חדש. חשוב גם להקפיד לעשות בדיקות אלרגיה מכיוון שהמוצרים הטבעיים יכולים ליצור תגובות לאנשים בעלי רגישות. 

© 2023 by YofiTivi